Alla Polacca - chór dziecięcy i młodzieżowy przy Teatrze Wielkim Operze Narodowej

Wrzesień 2017 - rekordowy nabór!

Wrzesień 2017 - rekordowy nabór!
Od najmłodszych do najstarszych - w Alla Polacca śpiewa już ponad 200 chórzystów. Chyba nikt nie spodziewał się tak urodzajnego naboru!

"Jestem głęboko zbudowana tym, że młodzi chcą uczyć się śpiewać, że szukają wspólnoty, miejsca, w którym będą mogli poznawać i wspólnie wykonywać piękną literaturę chóralną!" - to słowa Anny Bednarskiej, dyrygent i dyrektor artystycznej Alla Pollaca.

Na zakończenie sezonu 2016/17 pytaliśmy naszych chórzystów co daje im śpiewanie w chórze Alla Polacca. Dziś oddajemy głos rodzicom:

"Dla mnie najważniejsze jest to, że moja córka ma pasję, na której spędza wystarczająco dużo czasu, żeby nie interesować się głupotami, ogarniającymi dzisiejszą młodzież. Obserwowanie wzrastającej w niej zdrowej pewności siebie upewnia mnie, że poradzi sobie w życiu" -
napisała nam jedna z mam.

"Moje dziecko chce wrócić po czterech latach przerwy, bo mu czegoś brakuje. Raduje się moje serce" - to kolejna fantastyczna rodzicielska opinia.Przy okazji informujemy, że zakończony jest tegoroczny (2017r.) nabór do chóru Alla Polacca. W ciągu roku możliwe jest dołączenie wyłącznie do grup sobotnich:
- Śpiewające maluchy (dziewczynki i chłopcy 5+)
- Mieszany chór młodzieżowy (tylko panowie 16+).
Kolejny nabór przewidziany jest w czerwcu 2018r. Więcej szczegółów w zakładce nabór.

Zdjęcia: Grzegorz Śnioch, Anna Ornoch.