Audio
MŁODOŚĆ MA GŁOS... NA ŻYWO W S1 (2017)
Wykonawcy: Chór dziecięcy i młodzieżowy Alla Polacca pod dyrekcją Anny Bednarskiej, Agnieszka Kopacka-Aleksandrowicz - fortepian, Małgorzata Szarlik-Woźniak - skrzypce, Marta Maślanka, Robert Siwak - instrumenty perkusyjne
W domu ojczystym
Słowa: Krystyna Parnowska Muzyka: Jerzy Wasowski
Memorial Rag
Słowa: Chris Latham i Elena Kats-Chernin Muzyka: Elena Kats-Chernin
Kala kalla
Słowa: Hila Plitmann Muzyka: Eric Whitacre
Kusimama
Muzyka: Jim Papoulis
De bello Gallico
Muzyka: Erika Budai
Eliyahu Hanavi
Żydowska melodia ludowa Aranżacja: Valerie Shields
A Wanderer's Song
Muzyka: Szymon Godziemba-Trytek
Kompozycja na chór dziecięcy a cappella, która została wyróżniona w XIII edycji Konkursu Kompozytorskiego im. T. Ochlewskiego w 2015 r.
Prapremiera tego utworu w wykonaniu Chóru Kameralnego Alla Polacca odbyła się na 52 Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach w 2017 roku.
KONCERT ŚWIĄTECZNY 2015
Tomorrow shall be my dancing dayKlasyczna kolęda angielska, w formie pisanej po raz pierwszy zauważona w 1833r; muzyka/aranżacja: John Rutter; słowa: tradycyjne.
Bajkowy Efekt Domina (2015)
Dobra Wróżka
Utwór pochodzi z płyty będącej dodatkiem do książeczki "Bajkowy Efekt Domina", która zawiera 17 bajek z Polski i ze świata. Audiobook został wzbogacony o dwa utwory muzyczne: "Świat jest pełen bajek" i "Dobra Wróżka".
"Dobra Wróżka" - muzyka: Dorota Załęska- Soroka; słowa: Wanda Chotomska, akompaniuje: Wojciech Bednarski; udźwiękowienie: Filip Kuncewicz.
KONCERT DŹWIĘKI AFRYKI (PIOSENKI, RYTMY I ZABAWY Z CZARNEGO LĄDU) 2016
Dźwięki Afryki – piosenki, rytmy i zabawy z Czarnego Lądu
1:25 Salibonani – piosenka powitalna z Zimbabwe, 3:05 Jambo – powitalny kanon w języku suahili, 5:20 Funga Alafia – piosenka powitalna z Afryki Zachodniej, 7:50 Alisema – piosenka z Tanzanii, 10:32 Ayelevi – piosenka z Ghany, 12:17 Mede Me Do Kese – pozdrowienie pokojowe z Ghany, arr. Christoph Studer / Benjamin Mgonzwa, 15:10 Masithi Amen – pieśń z Afryki Południowej, 16:50 Chili Go Go Go – rytmiczna gra z kamyczkami z Zambii, 18:50 Sindimba – taniec z Tanzanii, 21:10 Sponono – taniec z Afryki Południowej, arr. Christoph Studer, 23:39 Simama Kaa – taneczny kanon z Tanzanii, 26:03 Mpaho – do widzenia.